Apie Betonas+

Betonas Plius yra lengvas ir patogus būdas užsisakyti betoną privačioms reikmėms. Šis prekės ženklas sukurtas norint geriau atliepti privačių klientų poreikius ir skirti visą dėmesį sklandžiam jų aptarnavimui.

Betonas+ priklauso Heidelberg Materials Lietuva Betonas įmonei.

  • Norime, kad betoną užsisakyti būtų paprasta – nuo produkto pasirinkimo iki pristatymo jums patogiausiu laiku ir lengvo užsakymo apmokėjimo.

  • Užtikriname produktų kokybę. Mūsų produktai yra sertifikuoti, o pristatymo metu papildomai patikriname jų kokybę.

  • Rūpinamės gamtosauga, todėl atsakingai perdirbame betono likučius laikydamiesi aplinkosauginių standartų.

Apie Heidelberg Materials grupę

„Heidelberg Materials“ yra viena didžiausių pasaulyje integruotų statybinių medžiagų gamintojų, užimanti pirmaujančias pozicijas užpildų, cemento ir paruošto betono rinkoje. Net 3000-iuose grupės gamyklų, esančių daugiau nei penkiasdešimtyje šalių, dirba apie 51 000 darbuotojų.

Grupė veiklą Lietuvoje pradėjo 2007 metais. Šiuo metu esame didžiausias cemento importuotojas Lietuvoje ir užimame ženklią Lietuvos pakuoto cemento rinkos dalį.

Prekinio betono gamybą pradėjome 2012 metais ir vykdome Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje. Visos įmonės betono gamyklos yra pilnai automatizuotos, atitinka aukščiausius Lietuvos rinkoje priimtus kokybės standartus.

Tapkite partneriu

Esate patyręs betonuotojas?
Sužinokite apie mūsų partneriams siūlomas vertes