Kategorija

Kaip paruošti sodybą naujam sezonui?

Orams šylant sodybų savininkai pradeda ruoštis naujam sezonui – visi nekantraujam leisti laiką gamtoje, juk lietuviška vasara tokia trumpa!

Betonas+ pataria nieko nelaukiant pasiplanuoti nors ir minimalius, bet labai svarbius renovavimo darbus savo sodybos atnaujinimui, kad galėtumėte pasitikti vasarą be rūpesčių.

Pamatų renovacija

Betonas+ specialistai patvirtins – pastato pamatai privalo būti ilgaamžiški ir patikimi. Visa tai priklauso ne tik nuo tinkamo paruošimo, bet ir nuolatinės pirežiūros. Siūlome po kiekvienos žiemos apžiūrėti pastebėtas pamatų deformacijas ar nelygumus – sutvirtinkite įtrūkusias vietas.

Fasado darbai

Nusidėvėjęs fasadas gadina ne tik paties statinio, bet ir bendros aplinkos vaizdą – skirkite laiko atnaujinti ir sutvarkyti pažeistus ar tiesiog pasidėvėjusius fasado plotus.

Grindų remontas

Jeigu kils naujų idėjų grindų dangos atnaujinimui, būtinai įvertinkite ar nebus reikalingas paviršiaus lyginimas. Nauja grindų danga tarnaus ilgiau ir atrodys geriau įrengiant ją ant lygaus paviršiaus.

Sienų remontas

Sienų dažų spalvos atnaujinimas nėra sudėtingas procesas, tačiau jeigu atsirado įtrūkimų, pelėsio – gali tekti lyginti netolygumus, atlikti gruntavimą.

Nedelskite, o visiems šiems darbams betono ieškokite pas mus, Betonas+

Kiti patarimai

Kategorija

Darbų su cementu ir betonu sauga

Kategorija

Betono klasifikavimas ir žymėjimai

Kategorija

Koks laikas yra geriausias betonavimui?

Tapkite partneriu

Esate patyręs betonuotojas?
Sužinokite apie mūsų partneriams siūlomas vertes